O firmie

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe IVENTIC to  projekt Przemysława Ćwieka, który od roku 2003 bazuje na własnym doświadczeniu w zakresie dziedziny HR , branży outdoorowej i eventowej.

 

 IVENTIC to  niekonwencjonalne pomysły, integracja i rekreacjaIVENTIC to również nauka  radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych. Może mieć to miejsce na wycieczce, spacerze, evencie firmowym czy na naszym wymarzonym wyjeździe na rafting do Turcji. Nabycie umiejętności przetrwania i zapewnienia jak największej sfery bezpieczeństwa sobie i bliskim w dzisiejszych czasach jest na wagę złota. 

IVENTIC bazuje na wieloletnich doświadczeniach osób, które czynnie realizują swoje pasje: wspinaczka, speleologia, off road, rafting, kanioning, ASG, czy ratownictwo. To próba wyjścia naprzeciw oczekiwaniom rynku. Opieramy się  na profesjonalizmie, wysokiej kulturze osobistej i satysfakcji Klienta.

PrzePrzemek Ćwiekmysław Ćwiek – wieloletnie doświadczenie w branży HR, eventowej i ratowniczej.
Instruktor wspinaczki skałkowej, instruktor narciarstwa zjazdowego, instruktor narciarstwa turowego, instruktor  judo, instruktor ratownictwa górskiego, wieloletni członek Podkomisji ds. ratownictwa na rzekach górskich i Podkomisji ratownictwa jaskiniowego  GOPR. Jego pasją jest ski alpinizm, speleologia, wspinaczka skałkowa , rafting, rowery, biegi długodystansowe i  judo .
Obecnie jest zawodowym ratownikiem górskim.