Oferta dla Klientów Indywidualnych

OFF ROAD

przejazd przez bagnaProponujemy Państwu naukę jazdy w terenie. Klienci samodzielnie kierują pojazdami. Dzięki nam nauczycie się Państwo radzić w typowej jeździe terenowej. Zgłębimy tajniki poruszania się w trudnym terenie: min .strome zjazdy, podjazdy, trawersy , tereny podmokłe. Nauka odpowiedniego korzystania z hamulca, sprzęgła i gazu z pewnością zaprocentują w jeździe codziennej. Do dyspozycji mamy takie samochody jak land rovery, nissany i mitschubischi.

WSPINACZKA SKAŁKOWA

Wariant RPrzeżyj z nami niezapomniane chwile. Ekspozycja, przełamywanie własnych barier, adrenalina połączona ze wspaniałą scenerią daje razem niezapomnianą przygodę. Proponujemy wspinaczkę skałkową, zjazdy na linach, kolejki i mosty linowe..

 

EKSPLORACJA JASKIŃ

W ciasnych korytarzach jaskiniZapraszamy Państwa do eksploracji jaskiń. To wyzwanie dla osób, poszukujących czegoś nowego i atrakcyjnego. Zmierzenie się z nietypowym otoczeniem i własnym słabościami. Idealne narzędzie do pogłębienia relacji w zespole.

SPŁYWY PONTONAMI RAFTIGOWYMI

Uczestnicy spływu gotowi do działania.Niezastąpiona forma rekreacji, łącząca w sobie elementy  bezpośredniego obcowania z naturą  i integracji.  Wszystko to w znakomitej atmosferze, dzięki profesjonalnej obsłudze i wysokiej jakości wyposażeniu.

 

ZAJĘCIA NA WODACH SZYBKOPŁYNĄCYCH

zajęcia na wodach szybkopłynącychNietypowy program outdoorowy, który łączy w sobie elementy przygody, pracy zespołowej, autoratownictwa i radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych. Oferta skierowana do małych grup.

 

 

WYCIECZKI NIEKONWENCJONALNE

Rodzinna turystyka rowerowaSpecjalizujemy się w pomocy w organizacji wycieczek niekonwencjonalnych, np. wycieczki rowerowe, szlakiem ciekawych miejsc turystycznych lub tajemnic II wojny światowej.

 


WYCIECZKI ROWEROWE PO SINGLE TRACK’ACH

Rowerzysta i słupek oznaczjący Singltrek Nad CzerniawąJesteś fanem dwóch kółek? Lubisz aktywny wypoczynek? Zapraszamy na Singel Track’i do Świeradowa-Zdroju. to arcyciekawy i unikatowy produkt turystyczny autorstwa Tomáš’a Kvasnička, Petr’a Soški, i Hany Hermovej. Są to naturalne, jednokierunkowe ścieżki rowerowe znajdujące się w terenie górskim. Ich szerokość nie przekracza z reguły 1 m. Całościowo może nie są zbyt strome, ponieważ ich nachylenie sięga średnio do 5% , jednak ich umiejscowienie – pośród drzew i skał – stanowi, że poruszanie się po nich wymaga stałej koncentracji, sprawnego technicznie sprzętu i dostosowywania prędkości jazdy do poziomu własnych umiejętności