Oferta dla firm

Wieloletnie doświadczenie w branży eventowej sprawia, że potrafimy spełniać oczekiwania Klienta. Wiemy co znaczy jakość i profesjonalizm. Nasze programy mają być dopasowane do potrzeb i wymagań Klienta, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Poniżej znajdziecie Państwo atrakcje, będące częścią naszej oferty na niezapomniane imprezy integracyjne.

OFF ROAD

przejazd przez bagnaProponujemy Państwu naukę jazdy w terenie. Klienci samodzielnie kierują pojazdami. Dzięki nam nauczycie się Państwo radzić w typowej jeździe terenowej. Zgłębimy tajniki poruszania się w trudnym terenie: min .strome zjazdy, podjazdy, trawersy , tereny podmokłe. Nauka odpowiedniego korzystania z hamulca, sprzęgła i gazu z pewnością zaprocentują w jeździe codziennej. Do dyspozycji mamy takie samochody jak land rovery, nissany i mitschubischi.

SKALNA PRZYGODA

Wariant RPrzeżyj z nami niezapomniane chwile. Ekspozycja, przełamywanie własnych barier, adrenalina połączona ze wspaniałą scenerią daje razem niezapomnianą przygodę. Proponujemy wspinaczkę skałkową, zjazdy na linach, kolejki i mosty linowe.


EKSPLORACJA JASKIŃ

W ciasnych korytarzach jaskiniZapraszamy Państwa do eksploracji jaskiń. To wyzwanie dla osób, poszukujących czegoś nowego i atrakcyjnego. Zmierzenie się z nietypowym otoczeniem i własnym słabościami. Idealne narzędzie do pogłębienia relacji w zespole.PAINTBALL

Gracze paintballowi podczas próby strzeleckiejGra o charakterze strategicznym, która uczy działania w zespole, planowania i szybkości działania. Znakomite narzędzie do zgrania ekipy.  Dawka emocji jaką daje ten sport na długo zostaje jeszcze tematem rozmów podczas wieczornej kolacji.

 

SPŁYWY PONTONAMI RAFTINGOWYMI

Uczestnicy spływu gotowi do działania.Niezastąpiona forma rekreacji, łącząca w sobie elementy  bezpośredniego obcowania z naturą  i integracji.  Wszystko to w znakomitej atmosferze, dzięki profesjonalnej kadrze i wysokiej jakości wyposażeniu.

 

ZAJĘCIA NA WODACH SZYBKOPŁYNĄCYCH

Grupa podczas zajęć na rzece górskiejNietypowy program outdoorowy, który łączy w sobie elementy przygody, pracy zespołowej, autoratownictwa i radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych. Oferta skierowana do małych grup.

 

 

TEAM BUILDING – GRY I ZABAWY TEMATYCZNE

tor przeszkód podczas realizacji zajęć typu team buildingOferujemy szereg scenariuszy dopasowanych do preferencji i aktywności Uczestników imprezy. Realizujemy programy oparte na lokalnych ciekawostkach i legendach. Potrafimy zaskakiwać i profesjonalnie podchodzić do tematu.

 


WYCIECZKI ROWEROWE

Podczas wycieczki rowerowejRejon kotliny jeleniogórskiej, Karpacza, Szklarskiej Poręby, Jeleniej Góry i Świeradowa Zdroju to wymarzone miejsce na turystykę rowerową. Takie pasma jak Rudawy Janowickie czy Góry Izerskie oferują szereg tras rowerowych o różnej skali trudności. Taka forma rekreacji może się okazać idealnym programem dla ludzi aktywnych i kreatywnych.

WYCIECZKI ROWEROWE PO SINGLE TRACK’ACH

Rowerzysta i słupek oznaczjący Singltrek Nad CzerniawąJesteś fanem dwóch kółek? Lubisz aktywny wypoczynek? Zapraszamy na Single Track’i do Świeradowa-Zdroju. to arcyciekawy i unikatowy produkt turystyczny autorstwa Tomáš’a Kvasnička, Petr’a Soški, i Hany Hermovej. Są to naturalne, jednokierunkowe ścieżki rowerowe znajdujące się w terenie górskim. Ich szerokość nie przekracza z reguły 1 m. Całościowo może nie są zbyt strome, ponieważ ich nachylenie sięga średnio do 5% , jednak ich umiejscowienie – pośród drzew i skał – stanowi, że poruszanie się po nich wymaga stałej koncentracji, sprawnego technicznie sprzętu i dostosowywania prędkości jazdy do poziomu własnych umiejętności.

 

ZAJĘCIA Z PIERWSZEJ POMOCY

pierwsza pomocTo autorski program dopasowany do preferencji Klienta. Pokazujemy w sposób praktyczny taką dziedzinę, której znajomość może się przydać w najmniej oczekiwanym momencie. Jednocześnie zajęcia opieramy na pracy zespołowej co ewidentnie przyczynia się do pogłębiania relacji wśród Uczestników zajęć.

ORGANIZACJA SZKOLEŃ I KONFERENCJI

Podczas konferencjiProponujemy Państwu doradztwo w zakresie bazy hotelowej i rekreacyjnej. Nasze kilkuletnie doświadczenie w branży owocuje znakomitym rozeznaniem rynku lokalnego i jego możliwości.

 

WIECZÓR Z KAPELĄ GÓRALSKĄ

Kapela góralska w całej okazałościTa propozycja z pewnością zadowoli gusta wybrednych Klientów. Rodowici Górale mają dar rozkręcania każdej imprezy! Cechuje ich żywiołowość, naturalność i beskidzki humor, miejscami cięty ale zawsze dopasowany do sytuacji

 

NARCIARSTWO BIEGOWE

Na trasie biegowejNarciarstwo biegowe to znakomita forma rekreacji dla każdego. Nie trzeba być wyczynowcem na miarę Justyny Kowalczyk aby docenić walory tego sportu. Rejon kotliny jeleniogórskiej, Karpacza, Szklarskiej Poręby i Świeradowa Zdroju posiada fantastyczne warunki do narciarstwa biegowego. W szczególności pod tym względem prym wiodą Góry Izerskie ze słynną na całym świecie Polaną Jakuszycką.

WYJAZDY NARCIARSKIE – TEAM BUILDING

Grupa podczas wyjazdu narciarskiegoKarkonosze to jedno za najlepszych miejsc do uprawiania narciarstwa zjazdowego. Firmowy wyjazd na narty to idealny pomysł na integrację. Przygoda, aktywność, znakomite widoki to tylko nieliczne plusy białego szaleństwa.

 


KULIG

Podczas przygotowań do kuliguZima to wyjątkowa ładna pora roku. Szybko zbliżająca się noc i otaczający śnieg stwarzają niesamowitą scenerię. Wówczas znakomicie sprawdza się kulig!