Team building – gry i zabawy tematyczne

Oferujmy Państwu wiele  scenariusz dopasowanych do Państwa preferencji i możliwości Uczestników. Przede wszystkim liczy się bezpieczeństwo i dobra zabawa!

tor przeszkód podczas realizacji zajęć typu team buildingPotrafimy znakomicie odnaleźć się zarówno podczas festynu, pikniku jak i podczas gry terenowej w lesie, w górach lub w mieście. Wszelkie formy aktywności i realizację zadań dopasowujemy w ten sposób, aby osiągnąć jak najwyższy poziom satysfakcji i co za tym idzie pogłębienia relacji w zespole.

Wspólne działanie, pokonywanie trudności i rozwiązywanie łamigłówek doskonale wpływają na tworzenie i rozwijanie więzi w Zespole. Budowanie wehikułów, tory przeszkód, pajęczyna to tylko nieliczne zadania do wykonania przez Uczestników imprezy. Z naszego doświadczenia wynika, że idealnie do team buildingu nadają się scenariusze stworzone w oparciu o miejscowe tajemnice i legendy – na przykład tajemnice skarbów II wojny światowej czy tematy zaczerpnięte z życia lokalnych rabusiów żyjących w epoce średniowiecza.

Repliki uzbrojenia średniowiecznego podczas realizacji gry temtyycznej

Skontaktuj się z nami